Námitka proti rozhodnutí LKP

Dobrý den, prosím o radu jak mám napsat (odvolaní), námitku proti rozhodnutí LPK o nepřiznani ID 3. stupně. Jsem v ID 2. stupně a podal jsem si žádost o ID 3. stupně, protože se mi zhoršil můj zdravotní stav a nejsem schopen vykonávat žádnou práci. Předem dík.

Trebor

Podobný dotaz jsme řešili už například zde. Na stránkách Ligy vozíčkářů zde, v části invalidní důchody na konci jsou uvedeny vzory ke stažení, je tam také vzor námitky.

Základné náležitosti, které musí vaše podání obsahovat jsou:
1.    musí být patrno, kdo je činí (měli by jste uvést vaše jméno, příjmení, datum narození a místo trvalého pobytu (tam vám bude doručováno))
2.    podání musí mít označení orgánu proti kterému je určeno (který rozhodnutí vydal)
3.    musí být patrno, které věci se týká: údaje proti kterému rozhodnutí směřuje, číslo jednací, datum vydání rozhodnutí
4.    musíte uvést v čem spatřujete nesprávnost rozhodnutí a co se navrhujete
5.    podepište se, uveďte datum a místo.

5.12.2011