Žaloba na nemocnici

Dobrý den, prosím o radu: jsem 5 let po operaci páteře (transligamentózní dekomprese L3-4 Socon Ti L3-4, prospace L3-4, PLD BCP L3-4), moje potíže přetrvávají a můj stav se zhoršuje. Tento rok jsem byla od operace poprvé na MGR, bylo zjištěno že poměry v L úseku kanálu jsou s výjimkou operované etáže vesměs zhoršeny!!! Nález v poslední etáži nebyl při oper. indikaci vůbec zohledněn, což znamená že byl operován jiný úsek. Železa, která byla vložena do páteře, tlačí na úsek, který měl být operován, proto se můj zdravotní stav zhoršuje. Čekám na rozhodnutí odborníků na neurospondylochyrurgii 10.6.2010, jestli vůbec může dojít k nápravě nebo reoperaci... Můj dotaz zní, kam se mám obrátit s případnou žalobou na nemocnici, kde mi poškodili zdraví a vyřadili mě z pracovního procesu. Děkuji Vám.

pokud se domníváte, že došlo k pochybení na straně nemocnice, je vhodné se nejdříve pokusit o mimosoudní řešení nebo podat stížnost.

Řešení sporu před soudem bývá časově i finančně náročné, proto ho doporučujeme, jen pokud se Vám nepodaří se s nemocnicí dohodnout jinak. Informace o soudním řešení si naleznete zde.

Podrobnější odpověď si můžete přečíst například u dříve řešeného dotazu Postup při nesprávné léčbě.

26.5.2010