Nárok náhradu škody po špatné diagnóze

Dobrý den, asi před rokem jsem si stěžoval v nemocnici na bolest hrudníku, píchani v levé ruce atd. V ponděli mi udělali vyšetření plic, srdíčka a páteře. Usoudili, že uvedený problém pocházi z oblasti zad. V úterý se mi vrátily bolesti v oblasti hrudníku. Doktor usoudil, že mi udělají opich zad. Ve středu ráno v autě jsem dostal infarkt. Zvládl jsem ještě ve velkých bolestech cestu do nemocnice. Zdravotní sestra mi řekla, že mám počkat v čekárně, že má ještě 3 pacienty. To trvalo asi 30 min, já tam seděl na zemi jako nějaký odpad, tekl mi pot, velké bolesti na hrudníku a špatné dýchání. Potom se uráčila mě vzít, převezli mě do druhé nemocnice, kde mě následně operovali. Chci žalovat zdravotní sestru a nemocnici jako zaměstnavatele. Prosím o radu.

Tomin 281

pokud se domníváte, že sestra pochybila při poskytování zdravotní péče, můžete podat stížnost na různá místa. Bližší informace k tomu můžete nalézt zde.

Pokud chcete celou věc řešit u soudu, naleznete veškeré informace zde.

10.9.2012