Žádost o invalidní důchod

Dobrý den, prosím o radu, jestli mám nebo nemám zažádat o částečný důchod. Dne 1. 4. 2010 jsem 7. měsíc na neschopence - kterou ukončí pan doktor 9. 4 . Jsem po operaci pro hallux rigidus s resekciou báze základního článku palce u nohy (operace sec.Brandes-artroza), jsem už po 2. operaci během 2,5 roku, vybrala jsem veškeré rehabilitace a přesto bolestivost při nášlapu stále cítím, nevydržím stát dlouho na nohou. Pan doktor uvažuje odoperovat sezamské kostičky-pokud bolestivost bude přetrvávat. Jsem zaměstnaná jako školnice, takže 8 hodin neustále na nohou. Proto Vás prosím o radu, jestli mám zkusit zažádat o částečný důchod. Děkuji za odpověď.

bližší podmínky pro uznání invalidního důchodu naleznete zde a zde. Jsme právní poradnou a bohužel tedy nejsme schopni posoudit Váš zdravotní stav a nárok na částečných invalidní důchod, to přísluší lékaři..

7.4.2010