Stačí na neschopenku uvést číslo evidneční bez čísla popisného?

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, jestli lze uvést na neschopenku adresu chaty, která nemá číslo popisné, ale pouze evidenční. Mám rizikové těhotenství a pokud budu doma, tak celý den sama, ani si nenakoupím, neuvařím nic, pokud bych mohla být na chatě, kde jsou mí rodiče téměř celý rok, bylo by to pro mě lepší.

katy211

na neschopence má být uvedena adresa, kde se během pracovní neschopnosti budete reálně zdržovat. Pokud má vaše chata pouze evidenční číslo, vůbec to nevadí - je pouze důležité, aby ta adresa byla přesná, určitá a aby vás na ní bylo možné případně dohledat. Na to by mělo evidenční číslo rekreační stavby postačovat. Pokud váš lékař nebude mít výhrady pro její případnou nedostupnost a tedy nevhodnost pro vaše těhotenství, s neexistujícím číslem popisným vám nikdo problém v tomto ohledu dělat nemůže.

4.5.2011