Nárok na invalidní důchod

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli mám nárok na částečný invalidní důchod? Bude mi 48 let a mám tři děti. Poslední dítě je narozené roku 1993. Od roku 2000 do roku 2007 jsem byla v domácnosti a sociální pojištění jsem neodváděla. Od roku 2007 sociálně pojištěna jsem, ale pracuji jenom na dohodu, protože mám velké oční problémy a operaci mi lékaři nedoporučují.

naše poradna se primárně zabývá právy pacientů. Váš dotaz směřuje k otázce sociálního zabezpečení, tudíž Vám nedokážeme poradit, avšak bližší informace k řešení Vaší situace určitě zjistíte na infolince České správy sociálního zabezpečení zde, která se věnuje právě důchodovému pojištění.

4.12.2010