Nárok na invalidní důchod

Dobry den, chtela bych se zeptat, zda mam sanci na invalidni duchod. Mam vrozenou vadu Klippel-feiluv syndrom, jsem na neschopence od 8. 3. Byla jsem i v nemocnici na infuzich, ktere mi nepomohly, mam problemy s pravou stranou a rukou, ktera me brni a jde mi to az do konecku prstu a taky mivam i krece do prstu a vypadavaji mi veci z ruky a bolesti patere mam opravdu velke. Dekuji.

v naší poradně bohužel nepůsobí žádný lékař, proto nedokážeme posoudit, zda Váš zdravotní stav odpovídá nároku na invalidní důchod.

Pokud se ale domníváte, že byste na invalidní důchod nárok mít měla, podejte si žádost na předepsaném tiskopise na okresní správu sociálního zabezpečení příslušnou podle místa Vašeho bydliště.

Více informací najdete například v již dříve zodpovězeném dotazu zde

13.7.2010