Vydání výpisu ze zdravotnické dokumentace

mohl by mi závodní lékař firmy, u které jsem pracovala poskytnou výpis ze zdravotnické dokumentace, co jsem mu dala, pro lékaře firmy u které budu nastupovat?

Božena

můžete si vyžádat kopii vaší zdravotnické dokumentace a váš bývalý závodní lékař má povinnost vám poskytnout její kopii. Pokud si kopii vyžádáte sama, je možné, že za předání opisů a kopií dokumentace bude chtít lékař zaplatit.

Nejlepší bude, požádá-li o zdravotnickou dokumentaci závodní lékař, ke kterému přecházíte. Takto nebudete muset za dokumentaci platit a váš bývalý lékař je povinen vaši zdravotnickou dokumentaci zaslat z důvodu zachování návaznosti zdravotní péče.

20.9.2012