Aktivní rodičovství, která se uskuteční v sobotu 24. 10.…" /> Zúčastněte se veřejné konference o aktivním rodičovství | Aktuality
Expodum
Chci svůj porod
Souhlas a rozhodování pacienta
Zdravotnická dokumentace a lékařské tajemství
Řešení sporů
Platby ve zdravotnictví
Děti a rodiče, porod
Očkování
Léky
Práva osob s duševní nemocí
Těžce nemocní a umírající
Lékařské posudky a neschopenky
Práva seniorů ve zdravotnictví
Jak si sehnat právníka?

velikost textu AA původní

15.10.2009Zúčastněte se veřejné konference o aktivním rodičovství

Zveme všechny rodiče a zájemce o témata  těhotenství, porodu a péče o rodinu na veřejnou konferenci Aktivní rodičovství, která se uskuteční v sobotu 24. 10. 2009 na Fakultě sociálních studií v Brně.

Program začíná už v 9.30 a jeho součástí budou přednášky, semináře, workshopy, praktické ukázky i promítání filmů. V rámci konference nabízí také Liga lidských práv svůj seminář Právní výbavička pro rodiče, který bude probíhat od 16 do 17 hodin. Prostřednictvím příběhu paní Růženy se s vámi právníci a právničky Ligy podělí o zkušenosti svých klientů s porodním plánem, volbou místa porodu, povinným očkováním či se společným pobytem rodičů a dětí v nemocnici. Představí také své osobní zkušenosti. Přijďte se zeptat na svá práva, nebo přispět vlastním zážitkem.

Program zahrnuje i další zajímavá témata, např. Prosazování přirozených porodů do porodnic, Různé pohledy na očkování, Péče o děti v jiných kulturách, Aktivní otcovství, Ekoturismus – s rodinou na cestách, Zdravé přebalování a mnoho dalšího.

Akce proběhne na Fakultě sociálních studií Masarykovy univerzity v Brně, Joštova 10. Pořádá ji Nesehnutí a Brána k dětem ve spolupráci s katedrou Environmentálních studií a Gender centrem této fakulty. Vstupné je 100,- v předprodeji nebo 150,- na místě. Po celý den bude zajištěn dětský koutek s hlídáním.

 
zpět na přehled aktualit