29.9.2009PRÁVNÍ VÝBAVIČKA NEJEN DO PORODNICE

Odstartovali jsme nové interaktivní kurzy práva pro rodiče a nastávající maminky. Od září je v Brně můžete navštívit na několika místech.

21. října 2009 v 17.30 Mamicentrum, Brno, Bakalovo nábřeží 1

4. listopadu 2009 v 14:30 Centrum Poupě, Brno, Stránského 28, Sál Homeopatické fakulty

5. listopadu 2009 v 17:45 Centrum Devítka, Brno, Údolní 5

11. listopadu 2009 v 16:00 Agentura Větrník, Brno, Nerudova 7

26. listopadu 2009 v 17:45 Klub pastelka, Brno, Nám. Karla IV. 4

Zkušení právníci Ligy vám zábavnou a srozumitelnou formou vysvětlí, jaká jsou vaše práva během těhotenství, ale také jaká práva a povinnosti máte coby rodiče. Dozvíte se vše o problematice ambulantního porodu, porodních plánů, povinného očkování nebo co dělat, pokud nebudete souhlasit s některým zákrokem během porodu, a mnoho dalšího.

K účasti na kurzech se můžete hlásit emailem na adrese poradna@ferovanemocnice.cz. Jako předmět uveďte prosím přihláška na kurz + vámi zvolený termín.

Veškeré informace vám poskytneme také na telefonním čísle 545 210 446.

zpět na přehled aktualit